Kapela
Zuzana Mikulcová - spev
Zuzka, víťazka súťaže Nové tváre slovenského jazzu 2009, pochádza z Rimavskej Soboty, mesta, kde to hudbou žije! Tu navštevovala miestnu Základnú umeleckú školu, no k hudbe ju viedla aj rodina (mama spievala pred spaním, otec hudobná a technická podpora, sestra brnkala na nervy). Tento veľmi pozitívny vzťah k hudbe prerástol až za obeť odlúčenia od rodnej zeme. Teraz študuje populárny spev na škole zvanej Pražská konzervatoř, škole pýšiacej sa svojou 200-ročnou históriou a výchovou veľkého počtu českých a slovenských umelcov. Chystá kariéru v presádzaní izbových rastlín.
Slavo "Sany" Grék - gitara, spev
Rodák z Prievidze, ktorý ako nejeden školák pretrpel pravidelné hodiny v ZUŠ hrou na akordeón. Až jedného dňa vstúpil do triedy nový súdruh učiteľ Šidlo s veľkými žilami na predlaktiach a netradičnou výzvou ,, ja ti budem hrať tóny a ty mi budeš hovoriť ich farby,, obrátil jeho hudobný svet naruby. Popri akordeóne si od vtedy mladý Sany začal prifarbovať život hrou na gitare či na paťstrunnom banje /ZRNKO/. V roku 1993 založil skupinu Sanyland, v ktorej každý z pristupujúcich členov sa musí preukázať aspoň jednou vystúpenou žilou.
Peter Binder - elektrická gitara
Peter Binder všestranný a fenomenálny gitarista, známy spoluprácou s mnohými výnimočnými muzikantami (Lenka Dusilová, kapela Vltava, etc.). Narodený v Bratislave, no zaviaty do víru hudby a kultúry v Prahe už niekoľko rokov. Jeho členstvo v kapele je celkom náhodné no ľudsky spriaznené :) Obľúbené farby pastelové.
Juraj Griglák - basgitara, kontrabas
Pochádza z hudobníckej rodiny. Jeho otec bol klarinetistom v Symfonickom orchestri Československého rozhlasu, mama bola speváčkou v Slovenskom ľudovom umeleckom kolektíve.Viacerí dodnes spomínajú na jeho spoločné jam session so Stanley Clarkom na BJD 1985. V roku 2000 nahral svoje prvé CD Bass Friends na ktorom hrá vynikajúci gitarista z New Yorku, Ron Affif. CD Bass Friends bolo vysoko ohodnotené prestížnym americkým časopisom Bass Player.Skladba Codfish z CD Bass Friends vyšla na CD Sampler Station ktoré vydáva americký časopis Bassics, spolu zo skladbami takých špičkových basistov ako Marcus Miller, Matthew Garrison a Ray Brown. Je vyhľadávaným štúdiovým hráčom,nahral vyše 40 CD.
Roland Uškovits - bicie
Bubeník Roland pochádza z Rajeckých Teplíc. Okrem Sanylandu hráva a nahráva aj so Zdenkou Prednou. Hudbe sa venuje od detstva, a už ako 7 ročný sa preslávil v dedinke Konská, kde naspieval svoj prvý sólový album "Telíčko". Tento lázeňský štramák alebo ak chcete vyhlásený fešák má za sebou štúdium na konzervatóriu a účinkovanie na mnohých pódiach. Je známy najmä častými zmenami svojho imidžu a veľkým počtom fanyniek. Jeho životným snom je hrať na zlatú tamburínu a spievať vokály na turné Robbieho Williamsa. V súčasnosti sa aktívne venuje zlepšovaniu svojej virtuóznej techniky a športu. Jeho obľúbená farba je kaki.

*Hosťujúcimi členmi kapely sú Martin Zajko a Igor "Ajdži" Sabo - gitarista a bubeník od Jany Kirschner

Martin Zajko - gitara
Skvelý slovenský virtuózny gitarista, hráč na mandolínu, ukulele a dobro s neopakovateľným prejavom. Martin je obrovský majster v hre "slide" technikou - slovenský Robbie McIntosh. Sám o sebe hovorí že je typický "side man". Od začiatku osemdesiatych rokov hrával v rôznych hudobných skupinách ako napr. A-konto, skupina Soni Horňákovej, doprovodná skupina Roba Grigorova, Richarda Müllera a v súčasnosti skupina Jany Kirschnerovej. Podieľal sa autorsky na jej albume Shine. Martin sa zúčastnil nahrávania veľkého množstva hudobných diel rôznych interprétov a je jedným z najvyhľádavanejších štúdiových hráčov u nás vôbec. Spolu so Sanym, Ajdžim, Ivanom Polákom a Silviou Josifovskou založili skupinu Sanyland. Aktuálne spolupracuje s kapelou v rámci hosťovania a alternácie na koncertoch a v štúdiu.

Igor Sabo - "Ajdži" - bicie
Charizmatický bubeník a perkusionista, pohybuje sa v rôznych hudobných štýloch: blues, folk, pop, etno, alternatíva, jazz... Podieľal sa na nahrávaní niekoľkých desiatok albumov. Spolupracoval s mnohými slovenskými významnými hudobníkmi (Richardom Müllerom, Petrom Cmoríkom, IMT Smile, Pavlom Haberom, Petrom Lipom, Acoustic Collors a ďalšími), v poslednom období však hlavne so skupinou Jany Kirschner, kde je kmeňovým členom a jedným z pilierov projektu. S Maťkom Zajkom vytvorili autorsky viac-menej štúdiový projekt "Slide & Udu". Je jedným zo zakladajúcich členov skupiny Sanyland a v súčasnosti spolupracuje s kapelou v rámci hosťovania a alternácie na koncertoch a v štúdiu.